INDOOR WALKING + BRZUCH - Fantastyczny trening spalający tkankę tłuszczową - aż 500 kalorii na jednym treningu!!! Rzeźbi sylwetkę, odchudza, energetyzuje, pobudza. Nie wymaga kondycji i przygotowania, nie ma choreografii i skomplikowanych kroków tylko marsz...na bieżniach w tempie, które narzuca instruktor. Trening, który robi furorę na świecie, obecnie "wypiera" z fitness klubów zajęcia na rowerach, plus ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha.

FIT BALL - Trening z użyciem dużej przyjaznej piłki fitball. Gwarantuje wzmocnienie mięśni brzucha, grzbietu, stabilizuje kręgosłup, znacznie go przy tym odciążając. Uczestniczenie w tego typu zajęciach ujędrnia sylwetkę, likwiduje bóle kręgosłupa. Zajęcia przeznaczone są zdecydowanie dla wszystkich.

TBC - Zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym angażujące "duże" partie mięśniowe całego ciała. Oprócz kształtowania sylwetki celem tych zajęć jest również podniesienie wydolności organizmu. Włączenie do zajęć układu podstawowych kroków dodatkowo podnosi tętno, co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia prowadzone są przy użyciu obciążników, gum, piłek, hantli oraz stepów.

Solarium - klienci, którzy nie chcą długo czekać na efekty wizity w solarium a przy tym chcą mieć zapewnione bezpieczeństwo opalania powinni skorzystać z naszej oferty. SUNSHINE 7000 doskonale spełnia oba te kryteria.

Czym jest Vacu Line i jak działa?
Vacu Line to połączenie najwyższej jakości bieżni i podciśnieniowej kapsuły sięgającej do pasa, na który zakłada się pas uszczelniający.
Osoba ćwicząca na Vacu Line wchodzi do kapsuły i następnie zakłada na brzuch pas uszczelniający wykonany z tworzywa sztucznego, drugi koniec pasa nałożony zostaje na urządzenie dzięki czemu uzyskujemy izolację dolnych części ciała od warunków zewnętrznych. Po ustawieniu odpowiedniego dla ćwiczącego programu włączamy pompę próżniową.
Po chwili stabilizuje się w komorze ciśnienie, ćwiczący uruchamia bieżnię i rozpoczynamy trwający 30 min. trening. Podczas pracy w każdych warunkach mięśnie zużywają energię. Czerpią ją między innymi ze spalania tkanki tłuszczowej po rozłożeniu jej na wolne kwasy tłuszczowe. Komórki tłuszczowe zlokalizowane są w organizmie człowieka w różnych miejscach. Jednak nie wszystkie z nich w równym stopniu dostępne są dla pracującej muskulatury. Pokłady tłuszczu są zlokalizowane u kobiet w rejonie brzucha, ud i pośladków - z powodu słabego ukrwienia nie są rozpoznawalne przez mięśnie jako źródło energii. Przyczyną tego jest grubsza niż w innych rejonach ciała warstwa tłuszczu i cellulit. Dzięki efektowi ssania w urządzeniach Vacu Line polepsza się ukrwienie w miejscu działania podciśnienia czyli od pasa w dół. Powoduje to spalanie tłuszczu zmagazynowanego właśnie w tych miejscach. Ćwiczący chudnie znika cellulit, skóra staje się jędrniejsza, a efekty są trwałe.

Zalety VIBRAFITU
- Indywidualnie ustalony i dopasowany plan treningu na karcie chipowej
- Optymalna i bardzo korzystna cena w stosunku do jakości produktu
- Intensywne nauczanie i szkolenia z opracowań naukowych z całego świata
- Wiele pomocnych materiałów potrzebnych w profesjonalnym marketingu
- Prosta i łatwa obsługa urządzenia za pomocą karty chipowej
- Oddzielna wieża sterująca z 3 przejrzystymi wyświetlaczami graficznymi
- Zdalnie sterowany pilot w celu wygodnego sterowania urządzeniem
- System kart chipowych ułatwia kontrolę i kontakt z ćwiczącym
 
 

Sauny - korzyści ze stosowania:
- Poprawa wyglądu skóry
- Rozluźnienie mięśni
- Oczyszczenie ciała
- Zwiększenie odporności

DEEP WORK - Funkcjonalny, atletyczny a zarazem prosty energetyczny trening .Początek treningu to spokojna rozgrzewka, mająca pobudzić i rozgrzać mięśnie i stawy. Część główna to przyspieszenia i dynamiczne kombinacje ćwiczeń. Trening kończymy relaksacją. Zajęcia dla każdego! Bez choreografii z możliwością ćwiczenia we własnym tempie. Ćwiczymy boso!

BPU - to zajęcia, przeznaczone dla wszystkich. Wzmocnią, i zaadaptują Twój organizm do wysiłku fizycznego. Zajęcia te pozwolą Ci uzyskać młodą, zgrabną sylwetkę i wspaniałe samopoczucie. Poprzez regularność osiągniesz wynik w postaci silnej i kształtnej sylwetki. Trening skierowany na wyszczuplenie i ujędrnienie dolnych partii ciała (biodra, uda, pośladki oraz brzuch) Podczas zajęć wykorzystuje się stepy, gumy i obciążniki.

PILATES – podstawowe elementy pilatesu, poprawiają i stabilizują postawę, wzmacniają mięśnie oraz zwiększają ich elastyczność. Zajęcia są przeznaczone dla osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pilatesem jak i dla tych którzy dzięki jodze chcą udoskonalić swoje ciało. Relaks i odprężenie.

TRENING FUNKCJONALNY - Forma aktywności, która ma związek z czynnościami jakie ludzie wykonują każdego dnia. W treningu tym uczymy nasze ciało tego, do czego zostało stworzone- do współdziałania ze sobą różnych grup mięśniowych. Bieganie, skakanie, wspinanie to prymitywne funkcjonalne ruchy. Trening funkcjonalny kształtuje siłę, szybkość , gibkość, wytrzymałość, intensywnie SPALA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ. W treningu tym wykorzystuje się głównie ciężar własnego ciała, ale także drobne sprzęty: hantle, gumy, stepy, piłki. Trening ten pozwala na prowadzenie zajęć w formie obwodów lub stacyjnie.

INDOOR CYCLING to trening cardio poprawiający kondycję fizyczną, wytrzymałość oraz wydolność krążeniowo-oddechową. Jest to dynamiczna jazda w rytm muzyki na rowerze z ostrym kołem. Podczas jednych zajęć możesz spalić nawet 800kcal, a co za tym idzie pozbyć się zbędnych kilogramów!!! Następuje poprawa dotlenienia organizmu. Hormony stresu (adrenalina) zastępowane są hormonami szczęścia (endorfiny). Mięśnie nóg oraz pośladków stają się pięknie wyrzeźbione. Indoor Cycling jest treningiem dla wszystkich i w każdym wieku !!
 
Regulamin siłowni i sali do zajęć ruchowychStrona główna